Depar Mekanik A.Ş. 2010 yılında ısıtma-soğutma-havalandırma ve klima kapsamındaki işleri yapmak üzere kurulmuştur. Uzun yıllar HVAC işleri yaparak uzmanlaşmıştır. 2013 yılında, firma daha yenilikçi adımlar atmak için genç, dinamik ve girişimci bir ekip tarafından devralınmıştır. Bu süreçte yapılardaki HVAC sistemleri, enerji gereksinimleri ve aydınlatmalara yönelik sistemlerin çözüm ortağı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Mekanik sistem uygulamalarımızda her zaman optimum değerleri göz önüne almaktayız. Sistemin doğru ve verimli çalışması için, proje aşamasında şekillendirmenin daha doğru bir yaklaşım olduğu düşünmekteyiz. Uygulamalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

 

2013 yılında, VRV sistemlerine yönelik yenilikçi duruşuyla dikkat çeken Vulkan Lokring® Kaynaksız Boru Bağlantı Teknolojileri satış ve pazarlama bölümü de bünyemize katılmıştır. Türkiye’de ilk defa kaynaksız VRV sistem altyapıları yapılmıştır. Bu yeni deneyim; sistemin güvenilirliğini, yenilikçiliğini ve kalitesini görmek açısından önemli bir temel olmuştur.

Aydınlatma sistemleri kapsamında 2015 yılında yürütmekte olduğumuz projelerimizden Pursaklar Belediye Spor Sahası’nda geleneksel uygulamaların dışında bir çözüm yoluna gidilmiştir. Uygulamasıyla ve test sonuçlarıyla, geleneksel saha aydınlatma sistemlerine göre daha verimli ve uzun ömürlü olduğu görülen Plazma® Aydınlatma Sistemleri tercih edilmiştir. Türkiye’deki bir ilk olarak kamuya ait sentetik çim sahada plazma satışı ve uygulama imalatları da gerçekleştirilmiştir. Depar Mekanik A.Ş. aydınlatma sistemlerinde, profesyonel seri LED saha aydınlatma sistemlerinin satışına devam etmektedir.

Özellikle fosil yakıtların ve enerji kaynaklarının azalmasını ciddi olarak hissettiğimiz bu yüzyılda, yenilikçi sistemler tasarlayarak ve uygulayarak çağımızın hep bir adım ilerisinde olmayı kendimize görev edindik. 2010 yılından bu güne, alışılmışın dışına çıkan, elinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemiş bir bakış açısıyla sağlam adımlarla sektörde yerimizi aldık. Gün geçtikçe artan iş potansiyelimiz, ekip gücümüz ve dinamik yapımızla, hedeflerimiz doğrultusunda kararlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

DEPAR MEKANİK A.Ş.DePar MEKANİK A.Ş

Sertifikalarımız